Czarymary.pl

Magia, okultyzm, ezoteryka to pojęcia, które w jednych osobach budzą niepokój, a w innych – ciekawość i zainteresowanie. Zarówno jedne, jak i drugie mogą rozszerzyć swoją wiedzę o tych dziedzinach i rozwiać wiele wątpliwości zaglądając do sklepu ezoterycznego czarymary.pl. Jest to również specjalistyczna księgarnia z bogatym księgozbiorem tematycznym. Przeprowadzony przez nas audyt SEO dostarczył informacji o popularności strony.

Co warto wiedzieć o sklepie czarymary.pl?

Czarymary.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep o tematyce ezoterycznej i jednocześnie największy ze sklepów w tej branży w Polsce. Jego właścicielem jest firma Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, której siedziba znajduje się w Białymstoku. Tam też jest możliwe dokonywanie osobistego odbioru produktów zamówionych w sprzedaży online. Początkowo sklep czarymary.pl był portal tematyczny, poświecony ezoterykom, okultystom, tarocistom, a także wolnomyślicielom i osobom praktykującym jogę. Jego celem było szerzenie niestandardowego i niepokornego spojrzenia na rzeczywistość i skłanianie do pozytywnego myślenia oraz otaczania się pozytywnymi uczuciami, osobami oraz zdarzeniami.

Z czasem czarymary.pl ewoluowało do formy witryny sprzedażowej, w której zainteresowani znajdą nie tylko książki, ale również wiele innych produktów przydatnych w uprawianiu wybranych kultów. Oferta działającego od 10 lat sklepu jest systematycznie rozszerzana o nowe produkty, nie tylko z pozycji literatury, ale również akcesoriów czy żywności. Na klientów czekają szybka i miła obsługa oraz bezpieczne zakupy w nagradzanym w ogólnopolskich rankingach sklepie ezoterycznym.

Oferta sklepu czarymary.pl

Asortyment sklepu czarymary.pl można podzielić na ofertę księgarską, akcesoria i produkty żywieniowe. W pierwszej kategorii znajdziesz rozmaite publikacje dotyczące zarówno świata okultyzmu i metafizyki, jak i związane z magią, rozwojem osobistym, odkrywaniem tajemnic wszechświata czy sztuką układania kart Tarota.

Ofertę książkową uzupełniają produkty takie jak karty anielskie, karty Tarota, świece i kadzidła, talizmany i amulety ze srebra, złota, czy innych stopów metali, kule do wróżenia oraz wiele innych artykułów. Sklep poleca również kosmetyki ekologiczne, środki czystości, zioła, herbatki, magiczne akcesoria – w sumie około 35 000 produktów.

Poza działalnością handlowa czary pary.pl to również miejsce bogate w wiedzę. Na blogu sklepowym klienci znajdą wiele ciekawych artykułów z poradami i wyjaśnieniami wielu aspektów tajemniczego świata. Na zainteresowanych czeka bezpłatny horoskop z przepowiedniami profesjonalnej astrolog.

Podczas tego uruchomienia Lighthouse wystąpiły problemy:

  • Strona może nie wczytywać się prawidłowo, ponieważ testowy URL (https://czarymary.pl/) został przekierowany pod adres https://www.czarymary.pl/. Przetestuj drugi adres URL bezpośrednio.
Dane
Pierwsze wyrenderowanie treści
3,1 s
Pierwsze wyrenderowanie treści oznacza czas wyrenderowania pierwszego tekstu lub obrazu. Więcej informacji
Indeks szybkości
3,9 s
Indeks szybkości wskazuje, jak szybko strona zapełnia się widocznymi treściami. Więcej informacji
Największe wyrenderowanie treści
4,8 s
Największe wyrenderowanie treści oznacza czas wyrenderowania największego tekstu lub obrazu. Więcej informacji
Czas do pełnej interaktywności
8,0 s
Czas do pełnej interaktywności to czas, po którym strona staje się w pełni interaktywna. Więcej informacji
Łączny czas zablokowania
330 ms
Wyrażona w milisekundach suma wszystkich okresów między pierwszym wyrenderowaniem treści a czasem do pełnej interaktywności, gdy długość zadania przekroczyła 50 ms. Więcej informacji
Zbiorcze przesunięcie układu
0
Zbiorcze przesunięcie układu to miara ruchu elementów w widocznym obszarze. Więcej informacji
Wartości są szacunkowe i mogą się zmieniać. Wynik wydajności jest oparty tylko na tych danych.See calculator.
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
MożliwościTe sugestie mogą pomóc przyśpieszyć wczytywanie strony. Nie mają one bezpośredniego wpływu na wynik w kategorii Wydajność.
Możliwość
Szacowane oszczędności
Załaduj wstępnie kluczowe żądania
1,76 s
Pomyśl o użyciu elementu `[link rel=preload]`, by szybciej pobierały się zasoby, które są obecnie żądane na dalszym etapie ładowania strony. Więcej informacji
URL
Potencjalne oszczędności
1760 ms
Unikaj wielokrotnych przekierowań
1,6 s
Przekierowania wprowadzają dodatkowe opóźnienia przed rozpoczęciem ładowania strony. Więcej informacji
URL
Spędzony czas
(Initial: https://czarymary.pl/)
0 ms
790 ms
810 ms
Usuń nieużywany JavaScript
1,35 s
Usuń nieużywany kod JavaScript, by zmniejszyć ilość danych przesyłanych w sieci. Więcej informacji
URL
Rozmiar przesłanych danych
Potencjalne oszczędności
131,7 KiB
113,4 KiB
71,1 KiB
44,6 KiB
67,1 KiB
34,3 KiB
Wyeliminuj zasoby blokujące renderowanie
0,71 s
Zasoby blokują pierwsze wyrenderowanie strony. Sugerujemy umieszczenie krytycznego kodu JS/CSS w kodzie strony i opóźnienie ładowania wszystkich niekrytycznych plików JS i stylów. Więcej informacji
URL
Rozmiar przesłanych danych
Potencjalne oszczędności
/css?family=Open+Sans
(fonts.googleapis.com)
1 KiB
810 ms
29,9 KiB
490 ms
Usuń nieużywany kod CSS
0,43 s
Usuń nieużywane reguły z arkuszy stylów i opóźnij ładowanie kodu CSS, który nie jest używany w części strony widocznej na ekranie bez przewijania, by zmniejszyć ilość danych niepotrzebnie przesyłanych w sieci. Więcej informacji
URL
Rozmiar przesłanych danych
Potencjalne oszczędności
29,9 KiB
27,9 KiB
13,3 KiB
13,3 KiB
Wcześniej nawiąż połączenia z wymaganymi źródłami
Ostrzeżenia
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://www.googletagmanager.com”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://connect.facebook.net”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://googleads.g.doubleclick.net”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://ezosens.pl”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://www.google-analytics.com”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://www.facebook.com”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://www.snrcdn.net”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono element [link] typu preconnect dla „https://chat-widget.thulium.com”, który nie jest używany przez przeglądarkę. Sprawdź, czy poprawnie używasz atrybutu `crossorigin`.
  • Znaleziono więcej niż 2 linki typu preconnect. Takich linków należy używać oszczędnie i tylko w przypadku najważniejszych źródeł.
Rozważ dodanie wskazówek `preconnect` lub `dns-prefetch`, by wcześniej nawiązać połączenia z ważnymi źródłami w innych domenach. Więcej informacji
Zmień rozmiar obrazów
0 s
Wyświetlaj obrazy o odpowiednim rozmiarze, by oszczędzać komórkową transmisję danych i przyśpieszyć ładowanie. Więcej informacji
Odłóż ładowanie obrazów poza ekranem
0 s
Aby skrócić czas do pełnej interaktywności, warto skorzystać z leniwego ładowania. Dzięki temu najpierw będą ładowane wszystkie zasoby kluczowe, a dopiero potem obrazy ukryte i znajdujące się poza ekranem. Więcej informacji
URL
Rozmiar zasobu
Potencjalne oszczędności
…0B1/977….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
16,7 KiB
16,7 KiB
…E80/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
14,9 KiB
14,9 KiB
…FB8/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
14,5 KiB
14,5 KiB
…EEB/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
12,7 KiB
12,7 KiB
…D66/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
11,9 KiB
11,9 KiB
…492/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
11,6 KiB
11,6 KiB
…AEB/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
11,1 KiB
11,1 KiB
Minifikuj CSS
0 s
Minifikacja plików CSS może zmniejszyć ładunki sieciowe. Więcej informacji
Minifikuj JavaScript
0 s
Minifikacja plików JavaScript może zmniejszyć ładunki i skrócić czas analizowania skryptów. Więcej informacji
Użyj efektywnego kodowania obrazów
0 s
Zoptymalizowane obrazy ładują się szybciej i wykorzystują mniej komórkowej transmisji danych. Więcej informacji
Wyświetlaj obrazy w formatach nowej generacji
0 s
Takie formaty obrazów jak JPEG 2000, JPEG XR i WebP często zapewniają lepszą kompresję niż PNG czy JPEG, co przekłada się na szybsze pobieranie i mniejsze wykorzystanie danych. Więcej informacji
Włącz kompresję tekstu
0 s
Zasoby tekstowe powinny być kompresowane (gzip, deflate lub brotli), by zminimalizować ilość danych przesyłanych w sieci. Więcej informacji
Użyj formatów wideo dla animacji
0 s
Duże pliki GIF są nieefektywnym sposobem dostarczania animacji. Proponujemy użyć zamiast nich filmów MPEG4/WebM (animacje) lub plików PNG/WebP (obrazy statyczne), by zmniejszyć ilość przesyłanych danych. Więcej informacji
Initial server response time was short
-0,43 s
Keep the server response time for the main document short because all other requests depend on it. Learn more.
DiagnostykaWięcej o wydajności aplikacji. Te liczby nie mają bezpośredniego wpływu na wyniki w kategorii Wydajność.
Znaczniki i odcinki Czasu działań użytkownika
Do aplikacji możesz dodać obsługę interfejsu User Timing API, by mierzyć rzeczywistą szybkość aplikacji z punktu widzenia użytkownika. Więcej informacji
Avoid large layout shifts
These DOM elements contribute most to the CLS of the page.
Nie używa HTTP/2 dla wszystkich swoich zasobów 7 żądań nieprzesłanych przez HTTP/2
HTTP/2 ma wiele funkcji niedostępnych w HTTP/1.1, m.in. nagłówki binarne, multipleksowanie i komunikaty push z serwera. Więcej informacji
URL
Protokół
http/1.1
http/1.1
http/1.1
http/1.1
http/1.1
http/1.1
/manifest.json
(www.czarymary.pl)
http/1.1
Unikaj document.write()
W przypadku wolnego połączenia sieciowego skrypty zewnętrzne dodawane dynamicznie przy użyciu instrukcji `document.write()` mogą opóźnić wczytanie strony o dziesiątki sekund. Więcej informacji
URL
Lokalizacja
/pagead/conversion.js
(www.googleadservices.com)
line: 60
line: 2902
Wyświetlaj zasoby statyczne, stosując efektywne zasady pamięci podręcznej Znaleziono 87 zasobów
Długi czas przechowywania w pamięci podręcznej może przyśpieszyć ponowne otwarcie strony. Więcej informacji
URL
Czas przechowywania danych w pamięci podręcznej
Rozmiar przesłanych danych
None
67 KiB
None
6 KiB
10 m
67 KiB
10 m
13 KiB
20 m
132 KiB
/en_US/fbevents.js
(connect.facebook.net)
20 m
34 KiB
…ua/ec.js
(www.google-analytics.com)
1 h
2 KiB
/analytics.js
(www.google-analytics.com)
2 h
18 KiB
30 d
71 KiB
30 d
30 KiB
/images/images.png
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
27 KiB
…758/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
19 KiB
…EC0/527…AK.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
18 KiB
…F62/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
18 KiB
…C9A/689…KS.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
18 KiB
…9C0/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
17 KiB
…0B1/977….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
17 KiB
…8C3/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
17 KiB
…D1B/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
16 KiB
…876/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
16 KiB
…748/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
16 KiB
…66B/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…991/ARSSCRIPTI79.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…96D/astro292.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…E80/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…E1A/kos39.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…FB8/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…DE6/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
15 KiB
…0C5/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
14 KiB
…98E/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
14 KiB
…FA2/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
14 KiB
…ACF/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…EEB/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…4F0/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…B70/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…270/arsscripti60.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…BCF/NEPALSHOP_MRH25.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
13 KiB
…52D/PG02.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…D97/piatnik11.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…2A9/590….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…D66/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…CF6/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…492/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…3DE/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…DBC/516…KS.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…CDE/ARSSCRIPTI63.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
12 KiB
…E65/kos12.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…79C/arsscripti101.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…AEB/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…C4A/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…A92/859….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…D28/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…37D/PUCKATOR_INC542.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
11 KiB
…0C1/PUCKATOR_INC544.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…FF9/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…C9F/403….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…6B1/403….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…E74/403….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…B18/PUCKATOR_INC541.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
10 KiB
…D97/PUCKATOR_INC539.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
9 KiB
…BD1/859….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
9 KiB
…0AA/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
8 KiB
…E2A/PUCKATOR_INC300.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
8 KiB
…488/PUCKATOR_INC496.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
8 KiB
…655/SOTIS146PZ.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
8 KiB
…B63/pg10.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
7 KiB
…610/PUCKATOR_INC299.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
7 KiB
…36F/FENGSHUI56.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
7 KiB
…C18/PU_INC500.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
7 KiB
…8B6/mandala05.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
6 KiB
…B11/ciszakT53_1.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
6 KiB
…23A/mandala04.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
6 KiB
…A58/PU_OILG02.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
6 KiB
…58D/PUCKATOR_INC510.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
6 KiB
…482/SOTIS146N.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
5 KiB
…AA6/PUCKATOR_INC509.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
5 KiB
…789/nepal_KSBS.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
5 KiB
…CF2/nepalK318.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
4 KiB
…CA1/drim27.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
4 KiB
…9B9/nepalK63.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
3 KiB
…461/drim10.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
3 KiB
…48F/SWIECA02.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
3 KiB
…F95/SWIECA09.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
3 KiB
…376/SWIECA04.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
2 KiB
…8E1/SWIECA01.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
2 KiB
…A18/SWIECA08.jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
2 KiB
…header/CM_logo_mobile.png
(cf1-czarymary.statiki.pl)
31 d
2 KiB
Unikaj zbyt dużego DOM 1 621 elementów
Duży DOM zwiększy wykorzystanie pamięci, wydłuży obliczanie stylów i spowoduje kosztowne przeformatowania układu. Więcej informacji
Statystyki
Element
Wartość
Łączna liczba elementów DOM
NaN
Maksymalna głębokość DOM
[span class="glyphicons glyphicons-search"]
15
Maksymalna liczba elementów podrzędnych
[body]
32
Zminimalizuj aktywność głównego wątku 3,2 s
Pomyśl o skróceniu czasu poświęcanego na analizowanie, kompilowanie i wykonywanie kodu JS. Może w tym pomóc dostarczanie mniejszych ładunków JS. Więcej informacji
Kategoria
Spędzony czas
Script Evaluation
1346 ms
Other
650 ms
Style & Layout
487 ms
Rendering
284 ms
Parse HTML & CSS
212 ms
Script Parsing & Compilation
207 ms
Skróć czas wykonywania JavaScriptu 1,4 s
Pomyśl o skróceniu czasu poświęcanego na analizowanie, kompilowanie i wykonywanie kodu JS. Może w tym pomóc dostarczanie mniejszych ładunków JS. Więcej informacji
URL
Łączny czas pracy procesora
Ocena skryptu
Analiza skryptów
1095 ms
123 ms
16 ms
606 ms
477 ms
66 ms
Unattributable
462 ms
10 ms
1 ms
442 ms
349 ms
39 ms
151 ms
110 ms
27 ms
/gtm.js?id=GTM-PB3W82
(www.googletagmanager.com)
94 ms
80 ms
8 ms
/analytics.js
(www.google-analytics.com)
64 ms
46 ms
12 ms
Unikaj bardzo dużych ładunków sieciowych Łączny rozmiar to 1 378 KB
Duże ładunki sieciowe powodują wyższe koszty dla użytkowników i są mocno powiązane z długim czasem ładowania. Więcej informacji
URL
Rozmiar przesłanych danych
131,7 KiB
71,1 KiB
67,1 KiB
67,1 KiB
/en_US/fbevents.js
(connect.facebook.net)
34,2 KiB
/gtm.js?id=GTM-PB3W82
(www.googletagmanager.com)
32,9 KiB
29,9 KiB
/images/images.png
(cf1-czarymary.statiki.pl)
27,3 KiB
21,2 KiB
…758/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
18,5 KiB
Cały tekst pozostaje widoczny podczas ładowania czcionek internetowych
Użyj funkcji CSS „font-display”, by zapewnić widoczność tekstu dla użytkownika podczas ładowania czcionek internetowych. Więcej informacji
Minimalizacja wykorzystania kodu zewnętrznego Kod spoza witryny zablokował główny wątek na 20 ms
Kod spoza witryny może znacznie spowalniać wczytywanie stron. Ogranicz liczbę zewnętrznych dostawców kodu i spróbuj wczytywać kod spoza witryny dopiero po zakończeniu wczytywania podstawowej strony. Więcej informacji
Dostawca zewnętrzny
Rozmiar przesłanych danych
Czas blokowania głównego wątku
166 KiB
16 ms
33 KiB
0 ms
27 KiB
0 ms
21 KiB
0 ms
1 KiB
0 ms
1 KiB
0 ms
Używa detektorów pasywnych do poprawy działania przewijania
Proponujemy oznaczenie detektorów zdarzeń dotyku i kółka myszy jako `passive`, by poprawić działanie przewijania strony. Więcej informacji
Unikaj tworzenia łańcuchów żądań krytycznych Znaleziono 5 łańcuchów
Poniższe łańcuchy żądań krytycznych pokazują zasoby ładowane z wysokim priorytetem. Aby przyśpieszyć ładowanie strony, możesz skrócić łańcuchy, zmniejszyć rozmiar pobieranych zasobów lub opóźnić pobieranie zasobów, które nie są niezbędne. Więcej informacji
Maksymalne opóźnienie ścieżki krytycznej: 2350 ms
Początkowa nawigacja
/css?family=Open+Sans
(fonts.googleapis.com)
- 130 ms, 1,01 KiB
- 80 ms, 67,12 KiB
- 50 ms, 71,08 KiB
/pagead/conversion.js
(www.googleadservices.com)
- 160 ms, 11,75 KiB
- 230 ms, 6,06 KiB
- 170 ms, 0 KiB
- 60 ms, 0 KiB
- 110 ms, 0 KiB
Liczba żądań i ilość przesyłanych danych powinny być małe 127 żądań • 1 378 KB
Aby określić budżety dla liczby i rozmiaru zasobów strony, dodaj plik budget.json. Więcej informacji
Typ zasobu
Żądania
Rozmiar przesłanych danych
Razem
127
1378,1 KiB
Obraz
85
824,5 KiB
Skrypt
16
408,7 KiB
Czcionka
1
67,1 KiB
Arkusz stylów
3
44,2 KiB
Dokument
1
21,2 KiB
Inne
21
12,4 KiB
Multimedia
0
0 KiB
Zewnętrzne
116
1180,6 KiB
Largest Contentful Paint element 1 element found
This is the largest contentful element painted within the viewport. Learn More
Element
Pozdrowienia z kosmosu
[img src="//cf1-czarymary.statiki.pl/images/medium/DE6/9788366611214.jpg" alt="Pozdrowienia z kosmosu" title="Pozdrowienia z kosmosu"]
Avoid long main-thread tasks 12 long tasks found
Lists the longest tasks on the main thread, useful for identifying worst contributors to input delay. Learn more
URL
Start Time
Duration
5861 ms
179 ms
/gtm.js?id=GTM-PB3W82
(www.googletagmanager.com)
8466 ms
171 ms
2270 ms
137 ms
8207 ms
127 ms
2559 ms
114 ms
6088 ms
106 ms
8101 ms
106 ms
2407 ms
77 ms
2484 ms
75 ms
6933 ms
64 ms
/gtm.js?id=GTM-PB3W82
(www.googletagmanager.com)
4365 ms
56 ms
8334 ms
53 ms
Audyty podkreślają możliwości poprawy dostępności Twojej aplikacji internetowej. Tylko podzbiór problemów z dostępnością może zostać automatycznie wykryty, dlatego też zaleca się ręczne testowanie.
ARIATo są możliwości lepszego wykorzystania atrybutów ARIA w Twojej aplikacji, by była ona wygodniejsza dla użytkowników technologii wspomagających, takich jak czytniki ekranu.
Atrybuty [aria-*] odpowiadają swoim rolom
Każda `role` ARIA obsługuje podzbiór atrybutów `aria-*`. Brak ich dopasowania skutkuje niepoprawnością atrybutów `aria-*`. Więcej informacji
Dokument [body] nie zawiera atrybutu [aria-hidden="true"]
Technologie wspomagające, takie jak czytniki ekranu, mogą działać nieprawidłowo, gdy dokument `[body]` ma ustawiony atrybut `aria-hidden="true"`. Więcej informacji
Atrybuty [aria-*] mają prawidłowe wartości
Technologie wspomagające, takie jak czytniki ekranu, nie potrafią interpretować atrybutów ARIA o nieprawidłowej wartości. Więcej informacji
Atrybuty [aria-*] są prawidłowe i nie ma w nich literówek
Technologie wspomagające, takie jak czytniki ekranu, nie potrafią interpretować atrybutów ARIA o nieprawidłowych nazwach. Więcej informacji
Nazwy i etykietySą to możliwości poprawy semantyki elementów sterujących w aplikacji. Może to pomóc użytkownikom używających technologii wspomagających, takich jak czytnik ekranu.
Przyciski nie mają nazw dostępnych dla czytników ekranu
Gdy przycisk nie ma nazwy na potrzeby ułatwień dostępu, czytniki ekranu określają go jako „przycisk”, przez co jest on bezużyteczny dla ich użytkowników. Więcej informacji
Nieprawidłowe elementy
button
[button class="btn btn-warning" id="show-categories" data-toggle="dropdown" data-target="#categories"] [span class="glyphicons glyphicons-menu-hamburger"][/span] [/button]
button
[button class="btn btn-warning" type="submit"] [span class="glyphicons glyphicons-search"][/span] [/button]
Dokument zawiera element [title]
Tytuł informuje użytkowników czytnika ekranu o ogólnej zawartości strony, a użytkownicy wyszukiwarki mogą dowiedzieć się z niego, czy strona zawiera szukane informacje. Więcej informacji
Elementy graficzne mają atrybuty [alt]
Elementy informacyjne powinny mieć krótki, opisowy tekst zastępczy. Elementy dekoracyjne można zignorować, podając pusty atrybut alt. Więcej informacji
Z elementami formularzy nie są powiązane etykiety
Etykiety zapewniają prawidłowe odczytywanie kontrolek formularzy przez technologie wspomagające takie jak czytniki ekranu. Więcej informacji
Nieprawidłowe elementy
input
[input type="text" class="form-control" id="search-input" name="q" placeholder="Szukaj" value=""]
NawigacjaTo są możliwości ulepszenia nawigacji za pomocą klawiatury w Twojej aplikacji.
Strona zawiera nagłówek, link pomijający lub region orientacyjny
Dodanie sposobu na ominięcie powtarzających się treści ułatwia nawigację na stronie za pomocą klawiatury. Więcej informacji
Atrybuty [id] aktywnych elementów, które można zaznaczyć, są unikalne
Wszystkie elementy, które można zaznaczyć, muszą mieć unikalny atrybut `id`, aby były widoczne dla technologii wspomagających. Więcej informacji
Elementy nagłówków nie pojawiają się w kolejności malejącej
Nagłówki w prawidłowej kolejności, które nie pomijają poziomów, odwzorowują semantyczną strukturę strony. Dzięki temu poruszanie się po nich i korzystanie z ich treści za pomocą technologii wspomagających jest łatwiejsze. Więcej informacji
Nieprawidłowe elementy
Pozdrowienia z kosmosu
[h3 class="h4"]
KontrastTo są możliwości poprawy czytelności treści.
Kolory tła i pierwszego planu mają wystarczający współczynnik kontrastu
Wielu użytkowników ma problemy z czytaniem tekstu o niskim kontraście. Więcej informacji
Internacjonalizacja i lokalizacjaTo są możliwości ulepszenia interpretacji treści przez użytkowników mających różne ustawienia języka.
Element [html] nie ma atrybutu [lang]
Jeśli strona nie ma atrybutu lang, czytnik ekranu przyjmuje, że strona jest w języku domyślnym, który użytkownik wybrał podczas konfigurowania czytnika. Jeśli strona nie jest w języku domyślnym, czytnik ekranu może niepoprawnie wymawiać tekst strony. Więcej informacji
Nieprawidłowe elementy
html
[html]
Tabele i listyTo są możliwości lepszego odczytywania danych z tabel i list za pomocą technologii wspomagających, takich jak czytnik ekranu.
Listy zawierają tylko elementy [li] i elementy skryptowe ([script][template]).
Czytniki ekranu odczytują listy w specjalny sposób. Właściwa struktura list pomaga czytnikom poprawnie odczytać tekst. Więcej informacji
Elementy list ([li]) znajdują się wewnątrz elementów nadrzędnych [ul] lub [ol]
Elementy list (`[li]`) muszą być zawarte w elementach nadrzędnych `[ul]` lub `[ol]`, by czytniki ekranu mogły je poprawnie odczytać. Więcej informacji
Sprawdzone metodyTe pozycje wskazują typowe sprawdzone metody ułatwień dostępu.
W elemencie [meta name="viewport"] nie jest używany atrybut [user-scalable="no"], a atrybut [maximum-scale] ma wartość nie mniejszą niż 5.
Wyłączenie powiększania to problem dla użytkowników niedowidzących, którzy muszą korzystać z powiększenia ekranu, by dobrze widzieć zawartość stron internetowych. Więcej informacji
Dodatkowe elementy do ręcznego sprawdzenia (10) Te pozycje dotyczą obszarów, których narzędzie do testów automatycznych nie może zbadać. Więcej informacji w naszym przewodniku po prowadzeniu przeglądu ułatwień dostępu.
The page has a logical tab order
Tabbing through the page follows the visual layout. Users cannot focus elements that are offscreen. Learn more.
Interactive controls are keyboard focusable
Custom interactive controls are keyboard focusable and display a focus indicator. Learn more.
Interactive elements indicate their purpose and state
Interactive elements, such as links and buttons, should indicate their state and be distinguishable from non-interactive elements. Learn more.
The user's focus is directed to new content added to the page
If new content, such as a dialog, is added to the page, the user's focus is directed to it. Learn more.
User focus is not accidentally trapped in a region
A user can tab into and out of any control or region without accidentally trapping their focus. Learn more.
Custom controls have associated labels
Custom interactive controls have associated labels, provided by aria-label or aria-labelledby. Learn more.
Custom controls have ARIA roles
Custom interactive controls have appropriate ARIA roles. Learn more.
Visual order on the page follows DOM order
DOM order matches the visual order, improving navigation for assistive technology. Learn more.
Offscreen content is hidden from assistive technology
Offscreen content is hidden with display: none or aria-hidden=true. Learn more.
HTML5 landmark elements are used to improve navigation
Landmark elements ([main], [nav], etc.) are used to improve the keyboard navigation of the page for assistive technology. Learn more.
Nie dotyczy (24)
Wartości [accesskey] są unikalne
Klawisze dostępu umożliwiają szybkie ustawienie fokusu na określonej części strony. Aby nawigacja działała dobrze, każdy klawisz dostępu musi być unikalny. Więcej informacji
Elementy [aria-hidden="true"] nie zawierają elementów podrzędnych, które można zaznaczyć
Element `[aria-hidden="true"]` zawiera interaktywne elementy podrzędne z możliwością zaznaczenia, które są niedostępne dla użytkowników technologii wspomagających, takich jak czytniki ekranu. Więcej informacji
Pola do wprowadzania danych ARIA mają nazwy na potrzeby ułatwień dostępu
Gdy pole do wprowadzania danych nie ma nazwy na potrzeby ułatwień dostępu, czytniki ekranu określają je nazwą ogólną, przez co jest ono bezużyteczne dla ich użytkowników. Więcej informacji
Elementy [role] mają wszystkie wymagane atrybuty [aria-*]
Niektóre role ARIA mają atrybuty wymagane, które opisują stan elementu na potrzeby czytników ekranu. Więcej informacji
Elementy z atrybutem ARIA [role], których elementy podrzędne muszą zawierać określony atrybut [role], mają wszystkie wymagane elementy podrzędne.
Niektóre role nadrzędne ARIA muszą zawierać określone role podrzędne, by poprawnie realizować funkcje ułatwień dostępu. Więcej informacji
Elementy [role] znajdują się wewnątrz wymaganych elementów nadrzędnych
Niektóre role podrzędne ARIA muszą znajdować się wewnątrz określonych ról nadrzędnych, by poprawnie realizować funkcje ułatwień dostępu. Więcej informacji
Wartości [role] są prawidłowe
Role ARIA muszą mieć prawidłowe wartości, by poprawnie realizować funkcje ułatwień dostępu. Więcej informacji
Pola przełączania ARIA mają nazwy na potrzeby ułatwień dostępu
Gdy pole przełączania nie ma nazwy na potrzeby ułatwień dostępu, czytniki ekranu określają je nazwą ogólną, przez co jest ono bezużyteczne dla ich użytkowników. Więcej informacji
Elementy [dl] zawierają tylko właściwie uporządkowane grupy elementów [dt] i [dd] oraz elementy [script], [template] lub [div].
Gdy listy definicji nie mają właściwej struktury, czytniki ekranu mogą odczytywać je niedokładnie lub błędnie. Więcej informacji
Elementy listy definicji znajdują się wewnątrz elementów [dl]
Elementy listy definicji (`[dt]` i `[dd]`) muszą znajdować się wewnątrz nadrzędnego elementu `[dl]`, by mogły je poprawnie odczytać czytniki ekranu. Więcej informacji
Identyfikatory ARIA są unikalne
Wartość identyfikatora ARIA musi być unikalna, by technologie wspomagające nie pominęły innych wystąpień. Więcej informacji
Żadne pola formularza nie mają wielu etykiet
Technologie wspomagające, takie jak czytniki ekranu, które używają pierwszych, ostatnich lub wszystkich etykiet, mogą błędnie interpretować pola formularzy z wieloma etykietami. Więcej informacji
Elementy [frame] i [iframe] mają tytuł
Tytuły ramek służą użytkownikom czytników ekranu jako opisy zawartości ramek. Więcej informacji
Element [html] ma prawidłową wartość atrybutu [lang]
Określenie prawidłowego języka w formacie BCP 47 pomaga czytnikom ekranu prawidłowo wymawiać tekst. Więcej informacji
Elementy [input type="image"] mają tekst [alt]
Gdy jako przycisk `[input]` używany jest obraz, warto dodać tekst zastępczy, by ułatwić użytkownikom czytnika ekranu zrozumienie, do czego służy ten przycisk. Więcej informacji
W prezentacyjnych elementach [table] nie są używane elementy [th][caption] ani atrybut [summary].
Tabela używana do tworzenia układu graficznego nie powinna zawierać elementów danych, takich jak elementy th czy caption albo atrybut summary, ponieważ mogą one utrudniać korzystanie z czytnika ekranu. Więcej informacji
Dokument nie używa tagu [meta http-equiv="refresh"]
Użytkownicy nie spodziewają się automatycznego odświeżania strony – powoduje ono powrót zaznaczenia na jej początek. Może to dezorientować i irytować użytkowników. Więcej informacji
Elementy [object] mają tekst [alt]
Czytniki ekranu nie potrafią tłumaczyć treści innych niż tekst. Dodanie do elementów `[object]` tekstu zastępczego pomaga czytnikom ekranu w przekazywaniu użytkownikom właściwego znaczenia. Więcej informacji
Żaden element nie ma wartości atrybutu [tabindex] większej niż 0
Wartość większa niż 0 implikuje określoną wprost kolejność nawigacji. Chociaż takie rozwiązanie jest technicznie poprawne, często powoduje frustrację użytkowników technologii wspomagających. Więcej informacji
Komórki w elemencie [table], które używają atrybutu [headers], odwołują się do komórek w tej samej tabeli.
Czytniki ekranu mają funkcje, które ułatwiają nawigację w tabelach. Gdy komórki `[td]` używające atrybutu `[headers]` odwołują się tylko do innych komórek w tej samej tabeli, użytkownicy czytników ekranu mogą wygodniej korzystać z tabel. Więcej informacji
Istnieją komórki danych opisywane przez elementy [th] i elementy z atrybutem [role="columnheader"/"rowheader"].
Czytniki ekranu mają funkcje, które ułatwiają nawigację w tabelach. Gdy nagłówki tabel zawsze odwołują się do jakiegoś zbioru komórek, użytkownicy czytników ekranu mogą wygodniej korzystać z tabel. Więcej informacji
Atrybuty [lang] mają prawidłową wartość
Określenie w elementach prawidłowego tagu języka w formacie BCP 47 pomaga zapewnić prawidłową wymowę tekstu przez czytnik ekranu. Więcej informacji
Elementy [video] zawierają element [track] z atrybutem [kind="captions"]
Filmy z napisami są bardziej dostępne dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Więcej informacji
Elementy [video] zawierają element [track] z atrybutem [kind="description"]
Audiodeskrypcja dostarcza ważnych informacji, których nie ma w dialogach – na przykład o wyrazie twarzy i scenerii. Więcej informacji
Trust and Safety
Nie używa HTTPS Wykryto 1 niezabezpieczone żądanie
Wszystkie witryny powinny być zabezpieczone przy użyciu HTTPS – również te, które nie obsługują danych wrażliwych. HTTPS uniemożliwia intruzom modyfikowanie i podsłuchiwanie komunikacji między aplikacją a użytkownikami. HTTP/2 i liczne nowe interfejsy API platformy WWW wymagają używania HTTPS. Więcej informacji
Niezabezpieczony URL
Linki do innych domen są bezpieczne
Dodaj atrybut `rel="noopener"` lub `rel="noreferrer"` do wszystkich linków zewnętrznych, by przyśpieszyć działanie i zapobiec lukom w zabezpieczeniach. Więcej informacji
Nie pyta o zgodę na geolokalizację podczas wczytywania strony
Witryny, które bez kontekstu pytają o zgodę na dostęp do lokalizacji, nie budzą zaufania użytkowników lub ich dezorientują. Sugerujemy powiązanie wyświetlenia tej prośby z działaniem użytkownika. Więcej informacji
Nie pyta o zgodę na wyświetlanie powiadomień podczas wczytywania strony
Witryny, które bez kontekstu pytają o zgodę na wyświetlanie powiadomień, nie budzą zaufania użytkowników lub ich dezorientują. Sugerujemy powiązanie wyświetlenia tej prośby z gestami użytkownika. Więcej informacji
Używa bibliotek JavaScript interfejsu użytkownika, które mają znane luki w zabezpieczeniach Wykryto 8 luk w zabezpieczeniach
Niektóre skrypty spoza witryny mogą mieć znane luki w zabezpieczeniach, które mogą łatwo odkryć i wykorzystać hakerzy. Więcej informacji
Wersja biblioteki
Liczba luk w zabezpieczeniach
Najwyższy poziom zagrożenia
5
Średni
3
Średni
User Experience
Pozwala wklejać tekst w polach haseł
Uniemożliwianie wklejania haseł jest sprzeczne z dobrymi zasadami bezpieczeństwa. Więcej informacji
Wyświetla obrazy o poprawnym współczynniku proporcji
Wymiary wyświetlanego obrazu muszą odpowiadać naturalnemu współczynnikowi proporcji. Więcej informacji
Wyświetla obrazy w nieodpowiednim rozmiarze
Aby obraz był maksymalnie wyraźny, jego naturalne wymiary powinny być zgodne z rozmiarem i rozdzielczością ekranu. Więcej informacji
URL
Rozmiar wyświetlany
Rozmiar rzeczywisty
Rozmiar oczekiwany
…8C3/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
180 x 270
180 x 270
473 x 709
…DE6/978….jpg
(cf1-czarymary.statiki.pl)
180 x 270
180 x 270
473 x 709
…header/CM_logo_mobile.png
(cf1-czarymary.statiki.pl)
111 x 48
150 x 65
292 x 126
Browser Compatibility
Strona ma deklarację doctype HTML
Podanie definicji doctype zapobiega przełączaniu przeglądarki w tryb osobliwości. Więcej informacji
Prawidłowo definiuje zestaw znaków
Wymagana jest deklaracja kodowania znaków. Możesz ją dodać za pomocą tagu [meta] w pierwszych 1024 bajtach kodu HTML lub w nagłówku odpowiedzi HTTP Content-Type. Więcej informacji
General
Nie używa pamięci podręcznej aplikacji
Pamięć podręczna aplikacji została wycofana. Więcej informacji
Wykryte biblioteki JavaScript
Wszystkie biblioteki JavaScript interfejsu użytkownika wykryte na stronie. Więcej informacji
Nazwa
Wersja
Bootstrap
3.3.7
jQuery
3.3.1
jQuery UI
1.12.1
Hammer.js
2.0.4
core-js
core-js-pure@3.0.0
Nie używa wycofanych interfejsów API
Wycofane interfejsy API zostaną w przyszłości usunięte z przeglądarki. Więcej informacji
W konsoli nie zostały zarejestrowane żadne błędy przeglądarki
Błędy zarejestrowane w konsoli wskazują na nierozwiązane problemy. Mogą być spowodowane nieudanymi żądaniami sieciowymi i innymi problemami w przeglądarce. Więcej informacji
Te kontrole zapewniają optymalizację strony pod kątem rankingu wyników wyszukiwania.
Mobile FriendlyUpewnij się, że Twoje strony są przyjazne dla urządzeń mobilnych. Więcej informacji.
Zawiera tag [meta name="viewport"] z elementem width lub initial-scale
Dodaj tag `[meta name="viewport"]`, by zoptymalizować aplikację pod kątem ekranów urządzeń mobilnych. Więcej informacji
W dokumencie używane są czytelne rozmiary czcionek 100% czytelnego tekstu
Na urządzeniach mobilnych czcionka o rozmiarze mniejszym niż 12 pikseli jest nieczytelna, dlatego użytkownicy muszą powiększać ekran, by odczytać tekst. Ponad 60% tekstu na stronie powinno mieć rozmiar co najmniej 12 pikseli. Więcej informacji
Source
Selector
% of Page Text
Font Size
Legible text
100.00%
≥ 12px
Elementy dotykowe nie mają odpowiedniej wielkości 77% elementów dotykowych ma odpowiednią wielkość
Elementy interaktywne, takie jak przyciski i linki, powinny być dostatecznie duże (48 x 48 pikseli) i mieć wokół siebie odpowiednią ilość miejsca, by można było je łatwo dotknąć, nie zahaczając o inne elementy. Więcej informacji
Element dotykowy
Rozmiar
Pokrywające się elementy dotykowe
a
[a href="/p_957187_biala_szalwia_kadzidelko_stozkowe#t_recenzje"] [span class="vote vote4"][/span] [/a]
220x10
Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe
[a href="/p_957187_biala_szalwia_kadzidelko_stozkowe" data-id="957187" data-name="Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="16.20" data-list="home_magiczny_dom" data-model="nepal_KSBS" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_147 cmp_c…
a
[a href="/p_982544_pozdrowienia_z_kosmosu_mike_dooley#t_recenzje"] [span class="vote vote0"][/span] [/a]
220x10
Pozdrowienia z kosmosu
[a href="/p_982544_pozdrowienia_z_kosmosu_mike_dooley" data-id="982544" data-name="Pozdrowienia z kosmosu" data-category="Rozwój duchowy" data-price="27.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366611214" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] [img src=…
a
[a href="/p_943819_magia_tarota_barbara_moore#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Magia Tarota
[a href="/p_943819_magia_tarota_barbara_moore" data-id="943819" data-name="Magia Tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="30.71" data-list="home_tarot" data-model="9788365601384" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] [img src="//cf1-czarymary.sta…
a
[a href="/p_948391_owoce_jagodowe_stephanie_pedersen#t_recenzje"] [span class="vote vote0"][/span] [/a]
220x10
Owoce jagodowe
[a href="/p_948391_owoce_jagodowe_stephanie_pedersen" data-id="948391" data-name="Owoce jagodowe" data-category="Inne książki o dietach" data-price="27.93" data-list="home_illumy2" data-model="9788365601506" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] [img src="/…
a
[a href="/p_46742_swieca_z_parafiny_czerwona#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Świeca z parafiny czerwona
[a href="/p_46742_swieca_z_parafiny_czerwona" data-id="46742" data-name="Świeca z parafiny czerwona" data-category="Świece do rytuałów" data-price="2.00" data-list="home_promo" data-model="SWIECA02" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] [img src="//cf1-czar…
a
[a href="/p_892763_talizman_aniolow_srebro_pr_0925_nieoksydowany#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany
[a href="/p_892763_talizman_aniolow_srebro_pr_0925_nieoksydowany" data-id="892763" data-name="Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany" data-category="Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne" data-price="65.88" data-list="home_anioly2" data-model="SOTIS146N" class="ecommerce-datalayer cm…
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-982544/cmp-home_polecane" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-982544/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-957187/cmp-home_magiczny_dom" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_147 cmp_c_modul_147"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-957187/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_147 cmp_c_modul_147"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-46742/cmp-home_promo" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-46742/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-892763/cmp-home_anioly2" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_146 cmp_c_modul_146"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-892763/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_146 cmp_c_modul_146"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-943819/cmp-home_tarot" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-943819/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-948391/cmp-home_illumy2" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-948391/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
Sprawdzone metody dotyczące treściSformatuj swój HTML w taki sposób, aby umożliwić robotom indeksującym lepsze zrozumienie treści Twojej aplikacji.
Dokument zawiera element [title]
Tytuł informuje użytkowników czytnika ekranu o ogólnej zawartości strony, a użytkownicy wyszukiwarki mogą dowiedzieć się z niego, czy strona zawiera szukane informacje. Więcej informacji
Dokument ma metaopis
Metaopis można umieścić w wynikach wyszukiwania, by krótko podsumować zawartość strony. Więcej informacji
Elementy graficzne mają atrybuty [alt]
Elementy informacyjne powinny mieć krótki, opisowy tekst zastępczy. Elementy dekoracyjne można zignorować, podając pusty atrybut alt. Więcej informacji
Dokument ma prawidłowy atrybut hreflang
Linki hreflang informują wyszukiwarki, którą wersję strony pokazywać w wynikach wyszukiwania dla danego języka lub regionu. Więcej informacji
Dokument ma prawidłowy atrybut rel=canonical
Linki kanoniczne sugerują URL, który ma być pokazywany w wynikach wyszukiwania. Więcej informacji
Dokument nie wymaga wtyczek
Wyszukiwarki nie potrafią indeksować treści z wtyczek, a wiele urządzeń nie obsługuje wtyczek lub ogranicza ich działanie. Więcej informacji
Opis w tagu [title] ma nieodpowiednią długość. Optymalna długość to 55-75 znaków 44
Zbyt dlugie tytuły mogą nie mieścić się w wynikach wyszukiwania, zbyt krótkie mogą nie oddawać zawartości strony
Opis w tagu [meta description] ma nieodpowiednią długość. Optymalna długośc to 140-170 znaków 211
Zbyt dlugie tytuły mogą nie mieścić się w wynikach wyszukiwania, zbyt krótkie mogą nie oddawać zawartości strony
Obecnośc tagu H1
Czy strona posiada dokładnie jeden naglówek H1
Zawartość
Sklep ezoteryczny CzaryMary.pl
Obecnośc tagu H2
Strona powinna zawierać kilka tytułów h2
Obecnośc tagu H3
Strona powinna zawierać kilka tytułów h3
Zawartość
[a href="/p_982544_pozdrowienia_z_kosmosu_mike_dooley" data-id="982544" data-name="Pozdrowienia z kosmosu" data-category="Rozwój duchowy" data-price="27.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366611214" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Pozdrowienia z kosmosu[/a]
[a href="/p_895462_lammas_melanie_marquis" data-id="895462" data-name="Lammas" data-category="Rozwój duchowy" data-price="19.92" data-list="home_polecane" data-model="9788364645860" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Lammas[/a]
[a href="/p_982552_tarot_intencyjny_jak_swiadomie_uzywac_kart_tarota_denise_hesselroth" data-id="982552" data-name="Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="27.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366611313" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota[/a]
[a href="/p_984966_czwarty_wymiar_8_2020" data-id="984966" data-name="Czwarty Wymiar 8/2020" data-category="Czwarty Wymiar" data-price="8.90" data-list="home_polecane" data-model="977142650120408" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Czwarty Wymiar 8/2020[/a]
[a href="/p_981910_dar_gniewu_arun_gandhi" data-id="981910" data-name="Dar gniewu" data-category="Wiedza Wschodu" data-price="27.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366520653" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Dar gniewu[/a]
[a href="/p_981909_zaklecia_ochronne_jak_pozbyc_sie_negatywnej_energii_i_odzyskac_swoja_moc_arin_murphy_hiscock" data-id="981909" data-name="Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc" data-category="Wicca, magia naturalna, czarostwo" data-price="27.90" data-list="home_polecane" data-model="9788366520646" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc[/a]
[a href="/p_976886_dzieciece_dusze_christine_nightingale" data-id="976886" data-name="Dziecięce dusze" data-category="Reinkarnacja i życie po życiu" data-price="24.43" data-list="home_polecane" data-model="9788366436589" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Dziecięce dusze[/a]
[a href="/p_978192_magija_wspolczesna_dwanascie_lekcji_wysokiej_sztuki_magicznej_donald_michael_kraig" data-id="978192" data-name="Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej" data-category="Okultyzm i magia ceremonialna" data-price="62.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366520134" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej[/a]
[a href="/p_982351_poza_miotla_morgana" data-id="982351" data-name="Poza Miotłą" data-category="Wicca, magia naturalna, czarostwo" data-price="23.75" data-list="home_polecane" data-model="9780993391064" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_145 cmp_c_modul_145"]Poza Miotłą[/a]
[a href="/p_943819_magia_tarota_barbara_moore" data-id="943819" data-name="Magia Tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="30.71" data-list="home_tarot" data-model="9788365601384" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Magia Tarota[/a]
[a href="/p_1921_karty_ridera_waitea_proste_i_skuteczne_barbara_antonowicz_wlazinska" data-id="1921" data-name="Karty Ridera Waitea proste i skuteczne" data-category="Wydania polskie" data-price="45.52" data-list="home_tarot" data-model="astro292" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Karty Ridera Waitea proste i skuteczne[/a]
[a href="/p_978437_runy_najskuteczniejsze_rytualy_i_zaklecia_magii_skandynawskiej_freya_aswynn" data-id="978437" data-name="Runy. Najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej" data-category="Runy" data-price="39.92" data-list="home_tarot" data-model="9788381712828" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Runy. Najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej[/a]
[a href="/p_700_swietlista_sila_aniolow_ksiazka_i_karty_jeanne_ruland" data-id="700" data-name="Świetlista Siła Aniołów. Książka i karty" data-category="Wróżenie z kart" data-price="74.55" data-list="home_tarot" data-model="kos12" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Świetlista Siła Aniołów. Książka i karty[/a]
[a href="/p_37441_tarot_podstawy_alla_alicja_chrzanowska" data-id="37441" data-name="Tarot. Podstawy" data-category="Tarot - książki" data-price="35.00" data-list="home_tarot" data-model="arsscripti101" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Tarot. Podstawy[/a]
[a href="/p_847696_runy_potegi_przyrody_karty_runiczne" data-id="847696" data-name="Runy potęgi przyrody, karty runiczne" data-category="Runy" data-price="32.00" data-list="home_tarot" data-model="52765101726AK" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Runy potęgi przyrody, karty runiczne[/a]
[a href="/p_964574_tarot_przy_kuchennym_stole_melissa_cynova" data-id="964574" data-name="Tarot przy kuchennym stole" data-category="Tarot - książki" data-price="24.43" data-list="home_tarot" data-model="9788366234741" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Tarot przy kuchennym stole[/a]
[a href="/p_871597_czarny_obrus_do_wrozb_i_magii" data-id="871597" data-name="Czarny obrus do wróżb i magii" data-category="Woreczki na karty i obrusy" data-price="36.90" data-list="home_tarot" data-model="mandala05" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Czarny obrus do wróżb i magii[/a]
[a href="/p_211_osho_zen_tarot" data-id="211" data-name="Osho Zen Tarot" data-category="Wydania polskie" data-price="94.05" data-list="home_tarot" data-model="kos39" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Osho Zen Tarot[/a]
[a href="/p_871596_czarna_chusta_do_ochrony_kart_tarota_i_akcesoriow_magicznych" data-id="871596" data-name="Czarna chusta do ochrony kart Tarota i akcesoriów magicznych" data-category="Woreczki na karty i obrusy" data-price="6.93" data-list="home_tarot" data-model="mandala04" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Czarna chusta do ochrony kart Tarota i akcesoriów magicznych[/a]
[a href="/p_873262_karty_tarot_swietlistej_drogi_alla_alicja_chrzanowska" data-id="873262" data-name="Karty. Tarot Świetlistej Drogi" data-category="Wydania polskie" data-price="85.01" data-list="home_tarot" data-model="ARSSCRIPTI79" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Karty. Tarot Świetlistej Drogi[/a]
[a href="/p_845743_jak_stosowac_runy_na_co_dzien_alla_alicja_chrzanowska" data-id="845743" data-name="Jak stosować runy na co dzień" data-category="Runy" data-price="25.60" data-list="home_tarot" data-model="arsscripti60" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Jak stosować runy na co dzień[/a]
[a href="/p_893075_tablice_spirytystyczne_ouija_podrecznik_bezpiecznego_kontaktowania_sie_z_duchami_alexandra_chauran" data-id="893075" data-name="Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami" data-category="Kule do wróżenia i Tablice Ouija" data-price="26.07" data-list="home_tarot" data-model="68991601338KS" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami[/a]
[a href="/p_841694_karty_archaniola_michala_mini_ksiazeczka_doreen_virtue" data-id="841694" data-name="Karty Archanioła Michała (+ mini książeczka)" data-category="Wróżenie z kart" data-price="52.90" data-list="home_tarot" data-model="51692201338KS" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Karty Archanioła Michała (+ mini książeczka)[/a]
[a href="/p_955635_krysztalowe_przeslania_aniolow_talia_44_kart_z_podrecznikiem_doreen_virtue" data-id="955635" data-name="Kryształowe Przesłania Aniołów. Talia 44 kart z podręcznikiem" data-category="Anioły" data-price="83.93" data-list="home_tarot" data-model="9788373779341" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Kryształowe Przesłania Aniołów. Talia 44 kart z podręcznikiem[/a]
[a href="/p_846542_karty_swieci_i_anioly_doreen_virtue" data-id="846542" data-name="Karty Święci i Anioły" data-category="Wróżenie z kart" data-price="51.90" data-list="home_tarot" data-model="pg10" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Karty Święci i Anioły[/a]
[a href="/p_847736_interpretacja_tarota_alla_alicja_chrzanowska" data-id="847736" data-name="Interpretacja Tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="46.00" data-list="home_tarot" data-model="ARSSCRIPTI63" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Interpretacja Tarota[/a]
[a href="/p_896011_zycie_zapisane_w_kartach_tarot_wg_wrozbity_macieja_maciej_skrzatek" data-id="896011" data-name="Życie zapisane w kartach.Tarot wg Wróżbity Macieja" data-category="Tarot - książki" data-price="22.69" data-list="home_tarot" data-model="9788377589908" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Życie zapisane w kartach.Tarot wg Wróżbity Macieja[/a]
[a href="/p_982552_tarot_intencyjny_jak_swiadomie_uzywac_kart_tarota_denise_hesselroth" data-id="982552" data-name="Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="27.93" data-list="home_tarot" data-model="9788366611313" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota[/a]
[a href="/p_2649_gra_karty_quot_wrozby_cyganskie_quot_piatnik" data-id="2649" data-name="Karty "Wróżby cygańskie" PIATNIK" data-category="Wróżenie z kart" data-price="19.83" data-list="home_tarot" data-model="piatnik11" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_148 cmp_c_modul_148"]Karty "Wróżby cygańskie" PIATNIK[/a]
[a href="/p_46742_swieca_z_parafiny_czerwona" data-id="46742" data-name="Świeca z parafiny czerwona" data-category="Świece do rytuałów" data-price="2.00" data-list="home_promo" data-model="SWIECA02" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Świeca z parafiny czerwona[/a]
[a href="/p_899878_natumi_napoj_owsiano_waniliowy_1_l_bio" data-id="899878" data-name="Napój owsiano-waniliowy" data-category="Mleko owsiane" data-price="6.99" data-list="home_promo" data-model="4038375024419" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Natumi[/span] Napój owsiano-waniliowy [span class="products-title-suffix"]1 l Bio[/span][/a]
[a href="/p_952853_nominal_kaszka_owsiana_300_g" data-id="952853" data-name="Kaszka OWSIANA" data-category="Jedzenie dla dzieci" data-price="6.99" data-list="home_promo" data-model="8594010190131" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Nominal[/span] Kaszka OWSIANA [span class="products-title-suffix"]300 g[/span][/a]
[a href="/p_898356_natumi_napoj_owsiany_1_l_bio" data-id="898356" data-name="Napój owsiany" data-category="Mleko owsiane" data-price="6.99" data-list="home_promo" data-model="4038375024396" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Natumi[/span] Napój owsiany [span class="products-title-suffix"]1 l Bio[/span][/a]
[a href="/p_46748_swieca_z_parafiny_zolta" data-id="46748" data-name="Świeca z parafiny żółta" data-category="Świece do rytuałów" data-price="1.75" data-list="home_promo" data-model="SWIECA08" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Świeca z parafiny żółta[/a]
[a href="/p_46741_swieca_z_parafiny_swieczka_niebieska" data-id="46741" data-name="Świeca z parafiny, świeczka niebieska" data-category="Świece do rytuałów" data-price="2.00" data-list="home_promo" data-model="SWIECA01" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Świeca z parafiny, świeczka niebieska[/a]
[a href="/p_46749_swieca_z_parafiny_pomaranczowa" data-id="46749" data-name="Świeca z parafiny pomarańczowa" data-category="Świece do rytuałów" data-price="2.00" data-list="home_promo" data-model="SWIECA09" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Świeca z parafiny pomarańczowa[/a]
[a href="/p_898355_natumi_napoj_ryzowy_bezglutenowy_1_l_bio" data-id="898355" data-name="Napój ryżowy bezglutenowy" data-category="Mleko ryżowe" data-price="6.49" data-list="home_promo" data-model="4038375024358" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Natumi[/span] Napój ryżowy bezglutenowy [span class="products-title-suffix"]1 l Bio[/span][/a]
[a href="/p_46744_swieca_z_parafiny_zielona" data-id="46744" data-name="Świeca z parafiny zielona" data-category="Świece do rytuałów" data-price="1.75" data-list="home_promo" data-model="SWIECA04" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Świeca z parafiny zielona[/a]
[a href="/p_952815_nominal_kaszka_jaglana_bezglutenowa_300_g" data-id="952815" data-name="Kaszka jaglana bezglutenowa" data-category="Kaszki dla niemowląt" data-price="6.99" data-list="home_promo" data-model="8594010190124" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Nominal[/span] Kaszka jaglana bezglutenowa [span class="products-title-suffix"]300 g[/span][/a]
[a href="/p_898714_bio_planet_kasza_jaglana_bezglutenowa_1_kg_bio" data-id="898714" data-name="Kasza jaglana bezglutenowa" data-category="Kasza jaglana" data-price="10.99" data-list="home_promo" data-model="5907814664563" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"][span class="products-title-prefix"]Bio Planet[/span] Kasza jaglana bezglutenowa [span class="products-title-suffix"]1 kg bio[/span][/a]
[a href="/ksiazka/hobbit-j-r-r-tolkien" data-id="915012" data-name="Hobbit czyli tam i z powrotem" data-category="Książka fantastyczna" data-price="21.62" data-list="home_promo" data-model="9788324403875" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_162 cmp_c_modul_162"]Hobbit czyli tam i z powrotem[/a]
[a href="/p_957187_biala_szalwia_kadzidelko_stozkowe" data-id="957187" data-name="Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="16.20" data-list="home_magiczny_dom" data-model="nepal_KSBS" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe[/a]
[a href="/p_26006_wegiel_trybularzowy_33mm" data-id="26006" data-name="Węgiel trybularzowy 33mm" data-category="Kadzidła sypkie" data-price="7.00" data-list="home_magiczny_dom" data-model="nepalK63" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Węgiel trybularzowy 33mm[/a]
[a href="/p_872626_cedr_siskiyou_oczyszczanie_i_pobudzanie_przeplywu_energii" data-id="872626" data-name="Cedr Siskiyou - oczyszczanie i pobudzanie przepływu energii" data-category="Kadzidła na oczyszczenie" data-price="18.00" data-list="home_magiczny_dom" data-model="nepalK318" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Cedr Siskiyou - oczyszczanie i pobudzanie przepływu energii[/a]
[a href="/p_979427_kadzidelka_tulasi_nag_champa_lawenda" data-id="979427" data-name="Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Lawenda" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="5.28" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC542" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Lawenda[/a]
[a href="/p_849545_magoiagni_rozowa_swieca_z_wosku_9x1_2_cm" data-id="849545" data-name="Różowa Świeca z wosku 9x1,2 cm" data-category="Świece" data-price="5.00" data-list="home_magiczny_dom" data-model="drim10" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"][span class="products-title-prefix"]MagoiAgni[/span] Różowa Świeca z wosku 9x1,2 cm[/a]
[a href="/p_979429_kadzidelka_tulasi_nag_champa_roza" data-id="979429" data-name="Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Róża" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="5.28" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC544" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Róża[/a]
[a href="/p_919630_mirra_myrrh_opakowanie_25_gram" data-id="919630" data-name="Mirra - Myrrh - opakowanie 25 gram" data-category="Kadzidła sypkie" data-price="8.00" data-list="home_magiczny_dom" data-model="NEPALSHOP_MRH25" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Mirra - Myrrh - opakowanie 25 gram[/a]
[a href="/p_979426_kadzidelka_tulasi_nag_champa_jasmin" data-id="979426" data-name="Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Jaśmin" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="5.28" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC541" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Jaśmin[/a]
[a href="/p_979448_kadzidla_stozkowe_stamford_backflow_z_cyrkulacja_citronella" data-id="979448" data-name="Kadzidła stożkowe Stamford Backflow z cyrkulacją, Citronella" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="5.60" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC509" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidła stożkowe Stamford Backflow z cyrkulacją, Citronella[/a]
[a href="/p_979413_kadzidla_stozkowe_stamford_backflow_z_cyrkulacja_kadzidlo_i_mirra" data-id="979413" data-name="Kadzidła stożkowe Stamford Backflow z cyrkulacją, Kadzidło i mirra" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="5.60" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC510" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidła stożkowe Stamford Backflow z cyrkulacją, Kadzidło i mirra[/a]
[a href="/p_979451_kadzidelka_stozkowe_z_cyrkulacja_goloka_backflow_natures_roza" data-id="979451" data-name="Kadzidełka stożkowe z cyrkulacją, Goloka Backflow Natures, Róża" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="9.66" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC496" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka stożkowe z cyrkulacją, Goloka Backflow Natures, Róża[/a]
[a href="/p_849594_magoiagni_czerwona_swieca_z_wosku_10x1_8_cm" data-id="849594" data-name="Czerwona Świeca z wosku 10x1,8 cm" data-category="Świece" data-price="5.85" data-list="home_magiczny_dom" data-model="drim27" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"][span class="products-title-prefix"]MagoiAgni[/span] Czerwona Świeca z wosku 10x1,8 cm[/a]
[a href="/p_979660_chinskie_monety_bogactwa_1_mini_na_sznureczku" data-id="979660" data-name="Chińskie monety bogactwa 1, mini na sznureczku" data-category="Feng Shui" data-price="3.00" data-list="home_magiczny_dom" data-model="FENGSHUI56" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Chińskie monety bogactwa 1, mini na sznureczku[/a]
[a href="/p_979424_kadzidelka_tulasi_nag_champa_arruda" data-id="979424" data-name="Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Arruda" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="5.28" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PUCKATOR_INC539" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka Tulasi, Nag Champa & Arruda[/a]
[a href="/p_975056_kadzidelka_stozkowe_goloka_backflow_californian_white_sage_kalifornijska_biala_szalwia" data-id="975056" data-name="Kadzidełka stożkowe Goloka Backflow Californian White Sage, Kalifornijska Biała Szałwia" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="9.80" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PU_INC500" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Kadzidełka stożkowe Goloka Backflow Californian White Sage, Kalifornijska Biała Szałwia[/a]
[a href="/p_977328_olejek_zapachowy_goloka_himalayan_white_musk_himalajskie_biale_pizmo" data-id="977328" data-name="Olejek zapachowy Goloka, Himalayan White Musk, Himalajskie Białe Piżmo" data-category="Olejki zapachowe" data-price="7.52" data-list="home_magiczny_dom" data-model="PU_OILG02" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_147 cmp_c_modul_147"]Olejek zapachowy Goloka, Himalayan White Musk, Himalajskie Białe Piżmo[/a]
[a href="/p_892763_talizman_aniolow_srebro_pr_0925_nieoksydowany" data-id="892763" data-name="Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany" data-category="Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne" data-price="65.88" data-list="home_anioly2" data-model="SOTIS146N" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany[/a]
[a href="/p_854244_talizman_aniolow_pozlacany" data-id="854244" data-name="Talizman Aniołów pozłacany" data-category="Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne" data-price="84.58" data-list="home_anioly2" data-model="SOTIS146PZ" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Talizman Aniołów pozłacany[/a]
[a href="/p_770_talizman_aniolow_srebro" data-id="770" data-name="Talizman Aniołów, srebro" data-category="Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne" data-price="76.85" data-list="home_anioly2" data-model="ciszakT53_1" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Talizman Aniołów, srebro[/a]
[a href="/p_700_swietlista_sila_aniolow_ksiazka_i_karty_jeanne_ruland" data-id="700" data-name="Świetlista Siła Aniołów. Książka i karty" data-category="Wróżenie z kart" data-price="74.55" data-list="home_anioly2" data-model="kos12" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Świetlista Siła Aniołów. Książka i karty[/a]
[a href="/p_980838_anielskie_liczby_kyle_gray" data-id="980838" data-name="Anielskie liczby" data-category="Karty anielskie i książki o aniołach" data-price="35.52" data-list="home_anioly2" data-model="9788381713122" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Anielskie liczby[/a]
[a href="/p_974080_kadzidelka_stamford_aniol_ognia" data-id="974080" data-name="Kadzidełka Stamford Anioł Ognia" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="3.44" data-list="home_anioly2" data-model="PUCKATOR_INC300" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Kadzidełka Stamford Anioł Ognia[/a]
[a href="/p_978441_jak_polaczyc_sie_ze_swoimi_aniolami_i_duchowymi_przewodnikami_kyle_gray" data-id="978441" data-name="Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami" data-category="Karty anielskie i książki o aniołach" data-price="35.52" data-list="home_anioly2" data-model="9788381712491" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami[/a]
[a href="/p_974081_kadzidelka_stamford_aniol_ziemi" data-id="974081" data-name="Kadzidełka Stamford Anioł Ziemi" data-category="Kadzidełka aromatyzowane" data-price="3.44" data-list="home_anioly2" data-model="PUCKATOR_INC299" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Kadzidełka Stamford Anioł Ziemi[/a]
[a href="/p_38724_jak_uslyszec_swoje_anioly_doreen_virtue" data-id="38724" data-name="Jak usłyszeć swoje Anioły" data-category="Karty anielskie i książki o aniołach" data-price="27.72" data-list="home_anioly2" data-model="PG02" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Jak usłyszeć swoje Anioły[/a]
[a href="/p_841694_karty_archaniola_michala_mini_ksiazeczka_doreen_virtue" data-id="841694" data-name="Karty Archanioła Michała (+ mini książeczka)" data-category="Wróżenie z kart" data-price="52.90" data-list="home_anioly2" data-model="51692201338KS" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Karty Archanioła Michała (+ mini książeczka)[/a]
[a href="/p_846542_karty_swieci_i_anioly_doreen_virtue" data-id="846542" data-name="Karty Święci i Anioły" data-category="Wróżenie z kart" data-price="51.90" data-list="home_anioly2" data-model="pg10" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Karty Święci i Anioły[/a]
[a href="/p_955635_krysztalowe_przeslania_aniolow_talia_44_kart_z_podrecznikiem_doreen_virtue" data-id="955635" data-name="Kryształowe Przesłania Aniołów. Talia 44 kart z podręcznikiem" data-category="Anioły" data-price="83.93" data-list="home_anioly2" data-model="9788373779341" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_146 cmp_c_modul_146"]Kryształowe Przesłania Aniołów. Talia 44 kart z podręcznikiem[/a]
[a href="/p_948391_owoce_jagodowe_stephanie_pedersen" data-id="948391" data-name="Owoce jagodowe" data-category="Inne książki o dietach" data-price="27.93" data-list="home_illumy2" data-model="9788365601506" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Owoce jagodowe[/a]
[a href="/ksiazka/kokos-stephanie-pedersen" data-id="922631" data-name="Kokos" data-category="Inne książki o dietach" data-price="24.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788365442444" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Kokos[/a]
[a href="/ksiazka/chia-stephanie-pedersen" data-id="919131" data-name="Chia" data-category="Inne książki o dietach" data-price="25.83" data-list="home_illumy2" data-model="9788365442222" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Chia[/a]
[a href="/p_926108_jarmuz_stephanie_pedersen" data-id="926108" data-name="Jarmuż" data-category="Inne książki o dietach" data-price="25.83" data-list="home_illumy2" data-model="9788365170439" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Jarmuż[/a]
[a href="/p_895462_lammas_melanie_marquis" data-id="895462" data-name="Lammas" data-category="Rozwój duchowy" data-price="19.92" data-list="home_illumy2" data-model="9788364645860" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Lammas[/a]
[a href="/p_943862_ziolowy_ogrod_sandra_kynes" data-id="943862" data-name="Ziołowy ogród" data-category="Książki o ziołach" data-price="31.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788365601476" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Ziołowy ogród[/a]
[a href="/p_984591_przeznaczenie_dusz_w_poszukiwaniu_zycia_po_zyciu_michael_newton" data-id="984591" data-name="Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu" data-category="Reinkarnacja i życie po życiu" data-price="27.93" data-list="home_illumy2" data-model="9788366611597" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu[/a]
[a href="/p_954562_oczyszczanie_energetyczne_barbara_moore" data-id="954562" data-name="Oczyszczanie energetyczne" data-category="Wicca, magia naturalna, czarostwo" data-price="24.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788366134379" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Oczyszczanie energetyczne[/a]
[a href="/ksiazka/amulety-i-talizmany-richard-webster" data-id="943829" data-name="Amulety i talizmany" data-category="Symbole i talizmany" data-price="24.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788365601674" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Amulety i talizmany[/a]
[a href="/p_897351_mabon_diana_rajchel" data-id="897351" data-name="Mabon" data-category="Rozwój duchowy" data-price="17.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788364645884" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Mabon[/a]
[a href="/p_900902_samhain_diana_rajchel" data-id="900902" data-name="Samhain" data-category="Rozwój duchowy" data-price="17.43" data-list="home_illumy2" data-model="9788364645907" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Samhain[/a]
[a href="/p_914583_yule_susan_pesznecker" data-id="914583" data-name="Yule" data-category="Rozwój duchowy" data-price="19.92" data-list="home_illumy2" data-model="9788364645921" class="ecommerce-datalayer color-dark cmp_m_prod_tytul cmp_i_163 cmp_c_modul_163"]Yule[/a]
Dane strukturalne
Dane struktualne pomagają robotom internetowym dokładniej zbadać i przeanalizować dane znalezione w obrębie witryny. Więcej informacji
Postaraj się aby dla twojej strony stosunek treści do całkowitego kodu strony był większy od 10%. 4%
Wartościowa strona powinna zawierać przynajmniej 10% treści w stosunku do całego kodu strony.
Słów na stronie 961
Postaraj się aby twoja witryna posiadała przynajmniej 1000 słów na każdej podstronie.
Crawling i IndeksacjaAby pojawiać się w wynikach wyszukiwania, roboty indeksujące potrzebują dostępu do Twojej aplikacji.
Strona ma kod stanu HTTP oznaczający powodzenie
Strony z kodem stanu HTTP oznaczającym niepowodzenie mogą nie być indeksowane poprawnie. Więcej informacji
Links are not crawlable
Search engines may use `href` attributes on links to crawl websites. Ensure that the `href` attribute of anchor elements links to an appropriate destination, so more pages of the site can be discovered. Learn More
Uncrawlable Link
KATEGORIE
[a class="list-group-item no-border-radius"]
Indeksowanie strony nie jest zablokowane
Wyszukiwarki nie mogą umieszczać Twoich stron w wynikach wyszukiwania, jeśli nie mają uprawnień, by je indeksować. Więcej informacji
Plik robots.txt jest prawidłowy
Jeśli plik robots.txt ma nieprawidłowy format, roboty indeksujące mogą nie wiedzieć, jak mają indeksować witrynę. Więcej informacji
Czy nieistniejące strony odpowiadaja prowidłowym statusem
Dla żądań dla stron które nie istnieją serwer powinien odpowiadać statusem 404 lub 30x
Dodatkowe elementy do ręcznego sprawdzenia (1) Wykonaj ręcznie testy w swojej witrynie, aby sprawdzić dodatkowe sprawdzone metody SEO.
Uporządkowane dane są prawidłowe
Uruchom Narzędzie do testowania uporządkowanych danych i narzędzie Structured Data Linter, by sprawdzić uporządkowane dane. Więcej informacji
Audyty sprawdzaja aspekty powiązane z webowymi aplikacjami progresywnymi. Więcej informacji
Szybka i niezawodna
Wczytywanie strony przez sieć komórkową jest dostatecznie szybkie
Szybkie wczytywanie stron przez sieć komórkową zapewnia dobre wrażenia użytkowników telefonów. Więcej informacji
Strona nie wyświetla błędu 200, kiedy jest offline
Ostrzeżenia Strona może nie wczytywać się offline, ponieważ testowy URL (https://czarymary.pl/) został przekierowany pod adres „https://www.czarymary.pl/”. Przetestuj drugi URL bezpośrednio.
Jeśli tworzysz progresywną aplikację internetową, rozważ użycie skryptu service worker, który pozwoli na działanie aplikacji w trybie offline. Więcej informacji
start_url nie wyświetla błędu 200, kiedy jest offline
Timed out waiting for start_url (https://www.czarymary.pl/) to respond.
Skrypt service worker pozwala aplikacji działać stabilnie w nieprzewidywalnych warunkach sieciowych. Więcej informacji
Możliwa do zainstalowania
Nie używa HTTPS Wykryto 1 niezabezpieczone żądanie
Wszystkie witryny powinny być zabezpieczone przy użyciu HTTPS – również te, które nie obsługują danych wrażliwych. HTTPS uniemożliwia intruzom modyfikowanie i podsłuchiwanie komunikacji między aplikacją a użytkownikami. HTTP/2 i liczne nowe interfejsy API platformy WWW wymagają używania HTTPS. Więcej informacji
Niezabezpieczony URL
Rejestruje skrypt service worker, który steruje stroną i elementem start_url
Skrypt service worker pozwala aplikacji na korzystanie z wielu funkcji progresywnych aplikacji internetowych – takich jak działanie offline, dodawanie do ekranu głównego czy powiadomienia push. Więcej informacji
Plik manifestu aplikacji internetowej nie spełnia wymagań instalowalności
Failures: Manifest does not have a PNG icon of at least 144px, Manifest icon failed to be fetched, Manifest does not have `short_name`, Manifest does not have `name`.
Przeglądarki mogą aktywnie prosić użytkowników o dodanie Twojej aplikacji do ekranu głównego, co może przekładać się na większe zaangażowanie. Więcej informacji
Optymalizacja dla PWA
Przekierowuje ruch HTTP do HTTPS
Jeśli HTTPS jest już skonfigurowany, upewnij się, że cały ruch HTTP jest przekierowywany do HTTPS, by wszyscy użytkownicy mogli korzystać z bezpiecznych funkcji. Więcej informacji
Nie skonfigurowano niestandardowego ekranu powitalnego
Failures: Manifest does not have a PNG icon of at least 512px, Manifest does not have `background_color`, Manifest does not have `theme_color`, Manifest does not have `name`.
Ekran powitalny z niestandardowym motywem zapewnia użytkownikom lepsze wrażenia podczas otwierania aplikacji z ekranu głównego. Więcej informacji
Nie ustawia motywu kolorystycznego paska adresu.
Failures: Manifest does not have `theme_color`, No `[meta name="theme-color"]` tag found.
Motyw paska adresu w przeglądarce możesz dopasować do swojej witryny. Więcej informacji
Zawartość jest odpowiednio dopasowana do widocznego obszaru
Jeśli szerokość zawartości aplikacji nie odpowiada szerokości widocznego obszaru, aplikacja może nie być zoptymalizowana pod kątem ekranów urządzeń mobilnych. Więcej informacji
Zawiera tag [meta name="viewport"] z elementem width lub initial-scale
Dodaj tag `[meta name="viewport"]`, by zoptymalizować aplikację pod kątem ekranów urządzeń mobilnych. Więcej informacji
Zawiera jakieś treści na wypadek niedostępności JavaScriptu
Aplikacja powinna wyświetlać jakieś treści, jeśli JavaScript jest wyłączony. Wystarczy nawet ostrzeżenie, że JavaScript jest wymagany do korzystania z aplikacji. Więcej informacji
Nie dostarcza prawidłowego atrybutu apple-touch-icon
Zdefiniuj element `apple-touch-icon`, by Twoja progresywna aplikacja internetowa wyglądała idealnie na iOS, gdy użytkownicy dodadzą ją do ekranu głównego. Element musi wskazywać kwadratowy obraz PNG o rozmiarze 192 (lub 180) pikseli bez przezroczystości. Więcej informacji
Plik manifestu nie ma ikony z możliwością maskowania
Ikona z możliwością maskowania daje pewność, że podczas instalowania aplikacji na urządzeniu obraz wypełni cały kształt, nie pozostawiając pustych przestrzeni. Więcej informacji
Dodatkowe elementy do ręcznego sprawdzenia (3) Te testy są wymagane w ramach podstawowej listy kontrolnej PWA, ale narzędzie Lighthouse nie przeprowadza ich automatycznie. Nie mają wpływu na wynik, ale należy pamiętać o wykonaniu ich ręcznie.
Witryna działa w różnych przeglądarkach
Witryny powinny działać w każdej popularnej przeglądarce, by mogło do nich dotrzeć jak najwięcej użytkowników. Więcej informacji
Przejścia między stronami nie sprawiają wrażenia, jakby zacinały się z powodu opóźnień w sieci
Przejścia po kliknięciu powinny być płynne, nawet jeśli sieć jest wolna. Ma to kluczowe znaczenie dla postrzegania szybkości działania przeglądarki. Więcej informacji
Każda strona ma swój URL
Upewnij się, że do poszczególnych stron można dotrzeć za pomocą precyzyjnych linków w postaci adresów URL i że adresy URL są unikalne na potrzeby udostępniania w mediach społecznościowych. Więcej informacji
Widoczność strony w stosunku do konkurencji
Widoczność na słowa kluczowe
Frazy w TOP10
Frazy w TOP50
Ruch w domenie
Potencjalny ruch w domenie
Liczba wyszukiwań fraz w TOP10
Liczba wyszukiwań fraz w TOP50
5917
28987
81701
1778781
976890
5693920
Konkurencja
URL
Wspólne słowa kluczowe
Ruch w domenie
czarymary.pl
42643
81701
qwe.wiki
10684
4267861
astromagia.pl
9690
120215
czytam.pl
8853
165584
poczytaj.pl
8310
44473
tantis.pl
8245
120399
woblink.com
8198
148940
tezeusz.pl
7836
44566
pzwl.pl
7398
39600
ksiegarniainternetowa.co.uk
7117
7318
akademiaducha.pl
7031
127947
fandom.com
7000
11706258
czary.pl
6885
252075
granice.pl
6875
219490
nieprzeczytane.pl
6800
102281
upolujebooka.pl
6690
49204
ibuk.pl
6274
99116
talizman.pl
6130
14952
livro.pl
6111
176139
dobrysennik.pl
5858
137229
cyfroteka.pl
5843
40469
studioastro.pl
5800
16731
wrozbyonline.pl
5747
71519
zdrowepodejscie.pl
5287
25790
swiatczytnikow.pl
5285
111763
Postęp widoczność -1419
Jak zmieniała sie widocznosć Twojej witryny w ciągu ostatniego roku
Miesiąc
Frazy w TOP10 SERP
Frazy w SERP
Ruch w domenie
2019-06-01
7549
43952
65293
2019-07-01
7100
40485
64794
2019-08-01
7098
37086
60813
2019-09-01
5664
30885
85545
2019-10-01
6351
32084
91918
2019-11-01
7255
39784
90337
2019-12-01
7448
40806
93001
2020-01-01
7875
43198
100084
2020-02-01
7833
47118
96135
2020-03-01
7867
48657
99361
2020-04-01
7843
48292
103420
2020-05-01
6585
36969
79932
2020-06-01
6130
31472
69736
Wyniki niektórych najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa w Internecie
Google Safe Browsing
Google Safe Browsing jest usługą czarnej listy dostarczaną przez Google, która zawiera listy adresów URL dla zasobów internetowych zawierających złośliwe oprogramowanie lub phishing.
Twoja strona nie posiada pliku security.txt
Plik security.txt pomaga organizacjom zdefiniować proces bezpiecznego ujawniania luk w zabezpieczeniach przez badaczy bezpieczeństwa Więcej informacji
Bezpieczne połączenie
Nie używa HTTPS Wykryto 1 niezabezpieczone żądanie
Wszystkie witryny powinny być zabezpieczone przy użyciu HTTPS – również te, które nie obsługują danych wrażliwych. HTTPS uniemożliwia intruzom modyfikowanie i podsłuchiwanie komunikacji między aplikacją a użytkownikami. HTTP/2 i liczne nowe interfejsy API platformy WWW wymagają używania HTTPS. Więcej informacji
Niezabezpieczony URL
Przekierowuje ruch HTTP do HTTPS
Jeśli HTTPS jest już skonfigurowany, upewnij się, że cały ruch HTTP jest przekierowywany do HTTPS, by wszyscy użytkownicy mogli korzystać z bezpiecznych funkcji. Więcej informacji
Nie posiada lub posiada słaby nagłówek Strict-Transport-Security (HSTS)
Nagłowek Strict-Transport-Security jest nieustawiony.
Nagłówek Strict-Transport-Security (HSTS) mówi przeglądarce aby zawsze łączyła się z twoim serwerem przez HTTPS, nawet kiedy nastapi próba żądanie przez nieszyfrowany protokuł http://Więcej informacji.
Bezpieczne ciasteczka
Bezpieczny content
Strona posiada Content Security Policy (CSP)
Content Security Policy pozwalana na zdefiniowanie miejsc z których dozwolone będzie pobieranie zasobów z których korzysta witryna. Więcej informacji
Używa bibliotek JavaScript interfejsu użytkownika, które mają znane luki w zabezpieczeniach Wykryto 8 luk w zabezpieczeniach
Niektóre skrypty spoza witryny mogą mieć znane luki w zabezpieczeniach, które mogą łatwo odkryć i wykorzystać hakerzy. Więcej informacji
Wersja biblioteki
Liczba luk w zabezpieczeniach
Najwyższy poziom zagrożenia
5
Średni
3
Średni
Nagłówek X-XSS-Protection jest ustawiony
Nagłówek odpowiedzi HTTP `X-XSS-Protection` zatrzymuje ładowanie stron po wykryciu ataków cross-site scripting (XSS). Więcej informacji.
Strona posiada nagłówek X-Content-Type-Options nosniff
Wyłącza on zgadywanie typu MIME strony przez przeglądarki, pozwala również ochronić się przed atakami polegającymi na dołączaniu plików w innym kontekście niż wskazuje na to ich Content-Type.Więcej informacji.
Bezpieczny UX
Strona posiada prawidłowy nagłówek X-Frame-Options DENY
Nagłówek `X-Frame-Options` chroni twoich gości przed atakami typu "clickjacking". Zapobiega to ładowaniu treści w ramce na stronie atakującego. Więcej informacji.
Linki do innych domen są bezpieczne
Dodaj atrybut `rel="noopener"` lub `rel="noreferrer"` do wszystkich linków zewnętrznych, by przyśpieszyć działanie i zapobiec lukom w zabezpieczeniach. Więcej informacji
Pozwala wklejać tekst w polach haseł
Uniemożliwianie wklejania haseł jest sprzeczne z dobrymi zasadami bezpieczeństwa. Więcej informacji
Fingerprinting
Strona posiada nagłówek Server Apache/2.4.18 (Ubuntu)
Upewnij się, że usunięto nagłówek serwera, aby zapobiec pobieraniu fingerprintu serwera WWW. Nagłówek może ujawnić znane luki lub nakierować na określone błędne konfiguracje serwera Więcej informacji.
Strona nie posiada nagłówka X-Generator
Upewnij się, aby usunąć nagłówek X-Generator. Nagłówek ujawnia znane luki w niezałatanych wersjach oprogramowania, może również ujawnić błędne konfiguracje oraz pomóc ustalić strukturę plików serwisu.Więcej informacji.
Strona nie posiada nagłówka X-Powered-By
Upewnij się, aby usunąć nagłówek X-Powered-By. Nagłówek ujawnia znane luki w w niezałatanych wersjach oprogramowania, może również ujawnić błędne konfiguracje oraz pomóc ustalić strukturę plików serwisu.Więcej informacji.
Strona nie posiada [meta name="generator"]
Pamiętaj, aby usunąć metatag generatora, aby uniemożliwić fingerprinting. Tag może ujawniać znane luki bezpieczeństwa w stosowanym oprogramowaniu Więcej informacji.
Punkty za wdrożone rozwiązania z zakresu marketingu internetowego
Nie używa HTTPS Wykryto 1 niezabezpieczone żądanie
Wszystkie witryny powinny być zabezpieczone przy użyciu HTTPS – również te, które nie obsługują danych wrażliwych. HTTPS uniemożliwia intruzom modyfikowanie i podsłuchiwanie komunikacji między aplikacją a użytkownikami. HTTP/2 i liczne nowe interfejsy API platformy WWW wymagają używania HTTPS. Więcej informacji
Niezabezpieczony URL
Strona odpowiada prawidłowo dla ?gclid
Kampanie Gogole Ads często dodają dodatkowy parametr do adresu URL. Serwer dla takiego zapytania powinien odpowiedzieć statusem 200
Strona posiada zainstalowany Google Analytics
Dzięki Google Analytics możesz mierzyć skuteczność swoich kampanii marketingowych.
Strona posiada zainstalowany Google Tag Manager
Narzędzie służące do tworzenia i zarządzania tagami Google, bez konieczności ingerowania w kod strony internetowej.
Strona posiada zainstalowany tag remarketingowy Google
Dzięki Google Analytics możesz mierzyć skuteczność swoich kampanii marketingowych.
Strona nie posiada zainstalowanego pixelu LinkedIn
Pixel LinkedIna pozwala na śledzenie i analizę kampanii reklamowych prowadzących ze środowiska LinkedIn na Twoją stronę internetową. Więcej informacji
Wyniki przeprowadzonyach audytów związanych z mobilnościa strony
Wczytywanie strony przez sieć komórkową jest dostatecznie szybkie
Szybkie wczytywanie stron przez sieć komórkową zapewnia dobre wrażenia użytkowników telefonów. Więcej informacji
Zawartość jest odpowiednio dopasowana do widocznego obszaru
Jeśli szerokość zawartości aplikacji nie odpowiada szerokości widocznego obszaru, aplikacja może nie być zoptymalizowana pod kątem ekranów urządzeń mobilnych. Więcej informacji
Dokument nie wymaga wtyczek
Wyszukiwarki nie potrafią indeksować treści z wtyczek, a wiele urządzeń nie obsługuje wtyczek lub ogranicza ich działanie. Więcej informacji
Zawiera tag [meta name="viewport"] z elementem width lub initial-scale
Dodaj tag `[meta name="viewport"]`, by zoptymalizować aplikację pod kątem ekranów urządzeń mobilnych. Więcej informacji
W dokumencie używane są czytelne rozmiary czcionek 100% czytelnego tekstu
Na urządzeniach mobilnych czcionka o rozmiarze mniejszym niż 12 pikseli jest nieczytelna, dlatego użytkownicy muszą powiększać ekran, by odczytać tekst. Ponad 60% tekstu na stronie powinno mieć rozmiar co najmniej 12 pikseli. Więcej informacji
Source
Selector
% of Page Text
Font Size
Legible text
100.00%
≥ 12px
Elementy dotykowe nie mają odpowiedniej wielkości 77% elementów dotykowych ma odpowiednią wielkość
Elementy interaktywne, takie jak przyciski i linki, powinny być dostatecznie duże (48 x 48 pikseli) i mieć wokół siebie odpowiednią ilość miejsca, by można było je łatwo dotknąć, nie zahaczając o inne elementy. Więcej informacji
Element dotykowy
Rozmiar
Pokrywające się elementy dotykowe
a
[a href="/p_957187_biala_szalwia_kadzidelko_stozkowe#t_recenzje"] [span class="vote vote4"][/span] [/a]
220x10
Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe
[a href="/p_957187_biala_szalwia_kadzidelko_stozkowe" data-id="957187" data-name="Biała Szałwia, kadzidełko stożkowe" data-category="Kadzidła stożkowe i sznurowe" data-price="16.20" data-list="home_magiczny_dom" data-model="nepal_KSBS" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_147 cmp_c…
a
[a href="/p_982544_pozdrowienia_z_kosmosu_mike_dooley#t_recenzje"] [span class="vote vote0"][/span] [/a]
220x10
Pozdrowienia z kosmosu
[a href="/p_982544_pozdrowienia_z_kosmosu_mike_dooley" data-id="982544" data-name="Pozdrowienia z kosmosu" data-category="Rozwój duchowy" data-price="27.93" data-list="home_polecane" data-model="9788366611214" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] [img src=…
a
[a href="/p_943819_magia_tarota_barbara_moore#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Magia Tarota
[a href="/p_943819_magia_tarota_barbara_moore" data-id="943819" data-name="Magia Tarota" data-category="Tarot - książki" data-price="30.71" data-list="home_tarot" data-model="9788365601384" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] [img src="//cf1-czarymary.sta…
a
[a href="/p_948391_owoce_jagodowe_stephanie_pedersen#t_recenzje"] [span class="vote vote0"][/span] [/a]
220x10
Owoce jagodowe
[a href="/p_948391_owoce_jagodowe_stephanie_pedersen" data-id="948391" data-name="Owoce jagodowe" data-category="Inne książki o dietach" data-price="27.93" data-list="home_illumy2" data-model="9788365601506" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] [img src="/…
a
[a href="/p_46742_swieca_z_parafiny_czerwona#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Świeca z parafiny czerwona
[a href="/p_46742_swieca_z_parafiny_czerwona" data-id="46742" data-name="Świeca z parafiny czerwona" data-category="Świece do rytuałów" data-price="2.00" data-list="home_promo" data-model="SWIECA02" class="ecommerce-datalayer cmp_m_prod_obrazek cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] [img src="//cf1-czar…
a
[a href="/p_892763_talizman_aniolow_srebro_pr_0925_nieoksydowany#t_recenzje"] [span class="vote vote5"][/span] [/a]
220x10
Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany
[a href="/p_892763_talizman_aniolow_srebro_pr_0925_nieoksydowany" data-id="892763" data-name="Talizman Aniołów Srebro Pr 0925 Nieoksydowany" data-category="Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne" data-price="65.88" data-list="home_anioly2" data-model="SOTIS146N" class="ecommerce-datalayer cm…
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-982544/cmp-home_polecane" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-982544/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_145 cmp_c_modul_145"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-957187/cmp-home_magiczny_dom" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_147 cmp_c_modul_147"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-957187/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_147 cmp_c_modul_147"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-46742/cmp-home_promo" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-46742/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_162 cmp_c_modul_162"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-892763/cmp-home_anioly2" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_146 cmp_c_modul_146"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-892763/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_146 cmp_c_modul_146"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-943819/cmp-home_tarot" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-943819/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_148 cmp_c_modul_148"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]
dodaj do schowka
[a href="/Schowek/Id-948391/cmp-home_illumy2" class="color-medium-dark add-to-board cmp_m_prod_doschowka cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] dodaj do schowka [/a]
128x17
do koszyka
[a href="/AddToCart/products_id-948391/MustAdd-1" class="btn btn-warning add-to-cart cmp_m_prod_dokoszyka cmp_i_163 cmp_c_modul_163"] [span class="glyphicons glyphicons-shopping-cart"][/span]do koszyka[span class="glyphicons glyphicons-chevron-right"][/span] [/a]