Manada.pl

Codzienna pielęgnacja ciała pozwala na utrzymanie dobrej kondycji skóry, a w efekcie poprawę nie tylko wyglądu, ale również komfortu i zdrowia. Manada.pl to drogeria internetowa, w której znajdziesz wiele skutecznych preparatów pielęgnacyjnych, w tym dermokosmetyki oraz wyroby medyczne bez recepty. Eksperci z Verseo przeprowadzili audyt SEO na stronie sklepu. Dowiedz się, jaki oceniają go klienci i czy cieszy się on popularnością.

Podstawowe informacje o drogerii manada.pl

Manada.pl jest sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej dermokosmetyków, wybranych wyrobów medycznych dostępnych bez recepty oraz preparatów dla sportowców. Działalność drogerii stanowi uzupełnienie 25 lat pracy firmy Manada, która zajmuje się dystrybucją wymienionych produktów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jako firma rodzinna nie tylko systematycznie rozszerza asortyment, ale też buduje i udoskonala system obsługi klienta, w celu osiągnięcia jego pełnego zadowolenia.

Doświadczenie i kontakty firmy sprawiają, że oferowane produkty są starannie dobrane pod względem jakości i cechują się wysoką skutecznością. Są to wyłącznie sprawdzone, najlepsze na rynku marki, które same w sobie stanowią gwarancję dobrych produktów. Jak wykazał audyt WWW wprowadzenie formy sprzedaży wysyłkowej pozwoliło na dotarcie z ofertą do szerokiego grona odbiorców nie tylko z Polski, ale również ze Stanów Zjednoczonych (1,27% – około 800 użytkowników Internetu, którzy odwiedzili stronę w okresie od VIII do XII 2019 roku), Niemiec (0,65%), Czech (0,51%) i innych krajów.

Lata działalności i nawiązane kontakty sprawiły, że sklep Manada.pl oferuje wiele form płatności i dostaw swoich produktów. Do wyboru są Poczta Polska, InPost, dwie firmy kurierskie oraz usługa „paczka w Ruchu”. Firma udostępnia też sprzedaż ratalną oraz z płatnością za pobraniem.

Co można kupić w sklepie manada.pl?

Manada.pl to przede wszystkim drogeria internetowa z tym, że jej asortyment wykracza poza klasyczne rozumienie kosmetyków i środków do utrzymania higieny. Oferta obejmuje przede wszystkim dermokosmetyki znanych marek, takich jak Sanofi-Aventis, Schulke & Mayr, Dr Hobein i wielu innych. Są to preparaty stosowane przy różnych defektach skóry, wspomagające walkę z trądzikiem, zmarszczkami, cera naczyniowa czy przesuszoną i wrażliwą. Asortyment obejmuje też wyroby medyczne dostępne bez recepty. Można wśród nich znaleźć środki przeciwbólowe oraz wiele preparatów wspomagających pracę różnych układów i narządów.

Wieloletnia działalność firmy, wysokie standardy obsługi klienta i liczne udogodnienia nie powodują, że manada.pl jest bez wad. Audyt SEO wykazał między innymi niedociągnięcia w dziedzinie dobrych praktyk, bezpieczeństwa i innych aspektów strony ocenianych w raporcie. Najniższą ocenę wystawiono wydajności strony (44/100), która osiąga pełną interaktywność po 11.4 sek.

Dane
Pierwsze wyrenderowanie treści
2,7 s
Pierwsze wyrenderowanie treści oznacza czas wyrenderowania pierwszego tekstu lub obrazu. Więcej informacji
Indeks szybkości
5,2 s
Indeks szybkości wskazuje, jak szybko strona zapełnia się widocznymi treściami. Więcej informacji
Największe wyrenderowanie treści
9,9 s
Największe wyrenderowanie treści oznacza czas wyrenderowania największego tekstu lub obrazu. Więcej informacji
Czas do pełnej interaktywności
13,2 s
Czas do pełnej interaktywności to czas, po którym strona staje się w pełni interaktywna. Więcej informacji
Łączny czas zablokowania
1 860 ms
Wyrażona w milisekundach suma wszystkich okresów między pierwszym wyrenderowaniem treści a czasem do pełnej interaktywności, gdy długość zadania przekroczyła 50 ms. Więcej informacji
Zbiorcze przesunięcie układu
0
Zbiorcze przesunięcie układu to miara ruchu elementów w widocznym obszarze. Więcej informacji