Sklep.brat.pl

Wzrastające zanieczyszczenie środowiska, wysoko przetworzona żywność czy też funkcjonowanie w ciągłym stresie to tylko trzy czynniki, które przyczyniają się do wzrostu liczby chorób i pogorszenia jakości życia. Nic dziwnego, że wiele osób poszukuje sposobu na zmianę tego stanu. Jednym z nich jest zdrowa żywność, jaką oferuje sklep.brat.pl. Nasz audyt SEO pokazał, na ile jest on popularny wśród klientów i co warto zmienić, aby zwiększyć jego sprzedaż.

Sklep.brat.pl – najważniejsze informacje

Sklep oferujący klientom zdrową żywność, suplementy diety i kosmetyki naturalne należy do firmy Brat.pl. jego narodziny miały miejsce w 2005 roku, chociaż przygotowania do rozpoczęcia działalności podjęto już rok wcześniej. Głównym celem, jaki stawia sobie sklep.brat.pl jest zapewnienie klientom dostępu do najlepszych produktów zdrowotnych, dostarczanych przez znanych i sprawdzonych producentów.

O staranności doboru asortymentu świadczy jego ograniczona ilość. To potwierdzenie, że firma stawia na jakość i skuteczność produktów, a nie na ich bogaty wybór. Jak pokazał audyt przeprowadzony przez Verseo, takie podejście do sprzedaży i konsumenta docenili klienci sklepu. Potwierdzeniem jest ponad 20 000 pozytywnych opinii, jakie sklep.brat.pl otrzymał na Opineo.

Ponadto, osoby dokonujące zakupów w sklepie mogą liczyć na szybką i tanią wysyłkę, a na stałych klientów czekają wysokie rabaty i liczne promocje. Wszystkie produkty mają niezbędne atesty.

Asortyment, jaki oferuje sklep.brat.pl

Do sklepu firmy Brat.pl zaglądają klienci, którzy dbają o jakość spożywanych posiłków i poszukują zdrowej żywności. W asortymencie nie brakuje herbat, miodów, bakalii i soków, a także mąki, kaszy, oleju czy nasion w wielu odmianach. Równolegle ze zdrową żywnością sklep sprzedaje też suplementy diety, zioła i przyprawy. Uzupełnienie o nie codziennego menu pozwala na wyrównanie bilansu niezbędnych składników odżywczych. W sklepie nie brakuje też kosmetyków naturalnych takich jak szampony, mydła i żele czy kremy do ciała. Wszystkie produkty mają wymagane certyfikaty.

Audyt WWW przeprowadzony przez ekspertów z Verseo objął również badanie konstrukcji strony i znajdujących się na niej treści pod kątem SEO. Do wad należy zaliczyć brak treści na poszczególnych podstronach, dzięki którym potencjalni klienci otrzymywaliby konkretne informacje o kupowanych produktach. Z drugiej strony atutem jest bogata gama artykułów blogowych, w których opisano pojedyncze produkty oraz ich zalety i korzyści zdrowotne. Ponadto, witryna jest atrakcyjna graficznie, czytelna, a menu przejrzyste i proste w obsłudze.